Większość panów w określonym czasie własnego życia, spotka się z sytuacją, w jakiej nie będą usatysfakcjonowani z własnej potencji ani obcowania z własną partnerką. Etiologie schorzeń potencji mogą być niezwykle rozmaite – wielokrotnie wywołane jest to stosowaniem preparatów na nadciśnienie, używaniem niewłaściwie dopasowanej diety, odbytymi dolegliwościami oraz zakłóceniami na tle psychologicznym. Z pomocą przychodzi Braveran polecany jako najlepsza opcja dla zwykłej Viagry. Suplement diety Braveran to wyjątkowy środek, jaki pozytywnie oddziałuje na erekcję. Elementem tego środka jest L-arginina, jaką Braveran ma w wielkiej ilości (2000mg). Jest to bardzo istotna substancja, jakiej działanie na sprawność fizyczną ( w tymże erekcję ) zostało potwierdzone badaniami. Braveran to złożony suplement diety o dużym składzie dla panów, do zakupu bez recepty. Podstawowym zadaniem Braveranu jest zapewnienie organizmowi elementów pozytywnie wpływających na potencję. Suplement pomaga zachować sprawność fizyczną, wspiera erekcję.

Braveran skład

Braveran ma niezwykle silny skład. L-arginina wspiera produkcję męskiego hormonu – testosteronu. Ekstrakt z korzenia maca poprawia odporność erekcji, rozszerza ją i rozwija doświadczenia. Glukonian cynku, jaki ma pokazany pozytywny wpływ na pełen system, oddziałuje na przyrost wagi i zwiększa system nerwowy. Ekstrakt z korzenia żeń-szenia wspiera odpowiedni przepływ krwi do prącia, od wieków wykorzystywany w medycynie chińskiej na kłopoty z niewydolnością, erekcją oraz spadkiem libido. Ekstrakt z owoców buzdyganka ziemnego rozszerza czas trwania erekcji i ożywia męski organizm. Zauważalny jest wtedy większy zapał płciowy.

Wartości

Elementy suplementu diety: pomagają stworzyć oraz pobudzić erekcję, służą zachowaniu kondycji seksualnej, wywierają pozytywny wpływ na libido. Buzdyganek ziemny wspiera popęd płciowy i zwiększa doświadczenia erotyczne. Maca pomaga w utrzymaniu zdrowej aktywności seksualnej oraz energii, ożywia popęd płciowy. Żeń-szeń pomaga stworzyć oraz pobudzić erekcję. Selen przyczynia się do normalnego przebiegu spermatogenezy. Cynk pomaga w zachowaniu normalnego stopnia testosteronu we krwi. Wit. E pomaga w ochronie komórek przed urazem oksydacyjnym.

Braveran – porcjowanie

Braveran należy stosować w ilościach rekomendowanych poprzez wytwórcę, więc zgodnie z regułami z ulotki. Polecana ilość to 4 pastylki na godzinę przed pożądanym seksem. Taka dawka winna pozytywnie wpłynąć na potencję, powodując szybką erekcję. Pastylki należy popić wodą. Nie chodzi przekraczać podanej ilości.